Villa De Luxe Avec Piscine Privee

  • 1000 m²
  • 1 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A Villa De Luxe Avec Piscine Privee Marrákes közel van olyan városi nevezetességekhez, mint az alig egy 5 perces sétára található Carrefour Almazar. A Marrákes városi villa Marrákes Agdal körzetében található, ahol privát parkolót és Wi-Fi-t kínál.

Az ingatlan kertre néző kilátást biztosít.

A Marrákes városi szállás vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek marokkói ételeket kóstolhatnak meg a Dar Khmissa kínálatából, amely 550 méterre található a Marrákes városi villától.

A Musée Tiskiwin hozzávetőlegesen 2 km-re, az Al Mazar bevásárlóközpont pedig nagyjából 450 méterre helyezkedik el a szálláshelytől. A Marrákes városi ingatlan 3 km-re fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Menara-kertek. A közeli turisztikai látványosságok közé tartozik az alig egy 10 perces sétára található André Heller's ANIMA Garden is. A Villa De Luxe Avec Piscine Privee továbbá belátható közelségre van a Bab Agdal buszmegállótól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa De Luxe Avec Piscine Privee Marrákes
Dar Fatna Marrakech
Csak mobilra érvényes ár

Dar Fatna Marrakech

0 m az ingatlantól
USD 79 USD 71
éjszakánként
Villa Enja - Swimming Pool - 4 Bedroom Ba - Wi-Fi - Parking
Csak mobilra érvényes ár

Villa Enja - Swimming Pool - 4 Bedroom Ba - Wi-Fi - Parking

134 m az ingatlantól
USD 429 USD 386
éjszakánként
Villa Ourika
Csak mobilra érvényes ár

Villa Ourika

5.5
Méltányos 2 értékelés
134 m az ingatlantól
USD 212 USD 191
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Menara
    7 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    4,9 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Minibár
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 11:00-12:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Villa De Luxe Avec Piscine Privee és a Marrakech-Menara repülőtér között?
      A Villa De Luxe Avec Piscine Privee 5 km-re fekszik a Marrakech-Menara repülőtértől.
    • A Villa De Luxe Avec Piscine Privee rendelkezik konyhával?
      Igen, a Villa De Luxe Avec Piscine Privee felszerelt konyhasarkot biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Menara
    7 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    4,9 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa De Luxe Avec Piscine Privee Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár